LOGO EU MODELS® ožívá ve světové kampani!!!

A je to tady!!! Motiv z loga zábavné hry pro všechny dospívající dívky EU MODELS® použila firma BERSHKA pro svoji mezinárodní kampaň. Není asi také náhoda, že krásná topmodelka BEEGEE MARGENYTE  je ze společnosti PMST, kterou v ČR nezastupuje nikdo jiný než kreativní ředitel EU MODELS® Patrik Hořelica.

 

EU MODELS®módní styly nekopíruje, EU MODELS® módní styly tvoří.
Pohyblivé logo EU MODELS ožilo v kampani firmy Bershka. Tváří není nikdo jiný než popmodelka z PMST Beegee Margenyte.


Ceny Grammy 2016

Lady GAGA opět hlásí návrat ke GALAXY LOOKu. Po všech možných proměnách zazpívala Lady GAGA směsici hitů zakladatele GALAXY LOOKu. David Bowie vytvořil ulítlý GALAXY LOOK, který nás stále inspiruje. Jak řekl syn zesnulého hudebníka, přes veškerou snahu se to Lady GAGA tentokráte trošku nepovedlo.

Proto i my si pamatujme: Inspirovat ANO. Kopírovat NE. 
Roční výročí

Ve světě úspěšná návrhářka Sandra Teplá, která studovala design šperku v Londýně, žije a tvoří stále v Londýně. Přesto nezapomíná na naši zem. Vložila důvěru do rukou kreativního ředitele EU MODELS a podpořila v projektu Prestigeteamu mladé talenty z regionu.

Mladý začínající fotograf Matěj Damek zúročil své schopnosti, když dostal před rokem díky EU MODELS® svoji první velkou šanci vytvořit sérii fotografií pro mezinárodní prezentaci šperků kolekce ENTWINED. Matěj zazářil a EU MODELS mu blahopřeje k úspěchu a přeje i úspěšné ukončení maturity a přijetí na prestižní uměleckou fotografickou školu ve Zlíně!!!

Na fotografiích zazářily po boku exotické modelky Asay EU HVĚZDIČKA TEREZKA EU CELEBRITA NATÁLKA. Bezchybné líčení a účesy zajistila Petra Paverová.

Natalie
Valentýn

EU CELEBRITA není vždy jenom krásná. EU CELEBRITA má vždy ještě jiný dar. Krásný článek o svátku zamilovaných napsala pro Moravskoslezský deník Míša Nedomová.

Míšo, gratulujeme ti k tvému prvmnímu novinářskému úspěchu a držíme palce v dalších úžasných aktivitách!!!

EU MODELS při této příležitosti zveřejňuje již historické fotografie. Zamilovaným partnerem je Míše světově úspěšný model Filip z PMST, který je tváří i nové mezinárodní kampaně pro firmu Asus.

Krásného Valentýna všem ( i těm zatím nezamilovaným) přejí Míša, Filip  a EU MODELS.

 

Michaela
GALAXY LOOK

Módní ikona, velký rebel David Bowie nazpíval spoustu krásných písní. Byl to on, kdo v sedmdesátých letech dvacátého století poprvé zazářil v GALAXY LOOKu. David nám bude držet palce při dalším focení GALAXY LOOKu a fandit z jeho planety Mars. Příští focení bude věnováno právě Davidovi.

Těšme se na focení ulítlých bláznivých módních kreací. Davidovy divoké nápady pobláznily celé generace.

EU MODELS se tentokráte nechává Davidem Bowie inspirovat a vytvoří nový módní doplněk.  A jelikož se fotí v Ostravě nebudou chybět BARVY.

EU MODELS módní styly nekopíruje, EU MODELS módní styly tvoří.

 
Víte kdy  jste IN? No přeci tehdy, když se Vám každý směje!!!

 

HAPPY EU MODEL LOOK se zdá mnohým přihlouplý. Nechme jim jejich pravdu.

Jaroslav Kocián nafotil v roce 2011 ve svém ateliéru v Havířově dnes již módní klasiku. Hustou kompozici a styling pro fotografii vymyslel creative director EU MODELS®. Nadčasově COOL a HAPPY králičí triko vytvořila Sasanca.

A my se můžeme královsky pobavit. Happy zajíčci doskákali až do kreativní dílny módního domu PRADA a zdobí nyní nejnovější kolekci PRADA RESORT 2016.

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří. 

Karolína
Prada Resort 2016


Zpěvačka Olga Lounová si ve svém novém HAPPY vánočním hitu nasadila HAPPY kulíška stejně jako EU HVĚZDIČKY a EU CELEBRITY. Přidejte se všichni a začněme vymýšlet veselé kulišárny. EU MODEL LOOK- HAPPY nás baví!!! Ztřeštěná dospělačka Olga a její kámošky jsou super!!!

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří. 

 

 
HAPPY KULÍŠKY A HAPPY KULIŠÁRNY NÁS BAVÍ


Nejkrásnější dárek

Vánoce 2015 se staly nejzajímavějšími za poslední roky.  

Nejkrásnější dárek- vznik webových stránek EU MODELS- potěšil spoustu dívek a také i jindy zachmuřené počasí. Sluníčko se usmívalo na nás všechny stejně krásně jako nové EU HVĚZDIČKY a EU CELEBRITY.

Přejeme všem úsměv a radost i v dalších dnech a letech.

 

Jako bonus přikládáme několik zajímavostí o vzniku loga.

Proces schválení ochranné známky EU MODELS trval více než rok a půl.

Za vtipný a zapamatovatelný grafický styl si zaslouží velké poděkování Sasanca.

Jedinečné proměny loga vykouzlikl mág David Pacult. 

EU MODELS všem děkuje.

 

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří.
DISNEY na Vánoce 2012 stejně jako EU MODELS již v létě 2012 oblékl své HVĚZDIČKY a CELEBRITY do krásných originálních oblečků.

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří. 

 

 
Nechme se společně inspirovat. Pojďme se společně pobavit.


Naše již dospělá EU CELEBRITA TEREZKA propaguje v nové kampani zdravý životní styl. Stala se tváří nekuřácké restaurace. Zvolila zdravé jídlo v podobě pestrobarevného salátku a pivem si pouze přiťukává. Gratulujeme Terezko, jsi vzorem pro mladou generaci dívek!

Tereza
Moderní je nekouřit :)


Víte jak vznikal pestrobraevný svět EU MODELS®?

Rok 2011 byl rokem budování růžového image talentované blogerky Dominiky Myslivcové. Pro její věkovou kategorii (tehdy 15 let) bylo "někým" doporučeno zkrátit umělé nehty, vyřadit ze šatníku černé kožené korzety. Image celkově zjemnit a oslovit „Bááárbííí“ formou nejmladší generaci. Tato cesta vzbudila před lety velmi pozitivní ohlas.  

EU MODELS® fandí jediné a nejlepší královně růžové barvy. Těšíme se na další spolupráci J

Máme však zde spoustu jiných barev. Nová mladá generace dívek může ctít i jiné než růžové světy. Těšme se na záři nových EU HVĚZDIČEK a poselství EU CELEBRIT.

Bonusové historické fotografie ukazují transformaci Dominiky pod taktovkou utajeného image makera, který pomáhá nejen mladým modelkám, ale i umělcům, byznysmenům a politikům. Posláním image makera není aby byl viděn on. Dobře viděni by měli být jeho klienti :)

To se v případě královny růžové barvy Dominiky Myslivcové podařilo. Nyní ale jsme na dobrodružném začátku objevování celého pestrobarevného spektra EU MODELS.

 
Znáte historii grafických motivů a barevného spektra EU MODELS®? 

Již v roce 2011 se začala připravovat jednotná vizuální koncepce. Sjednocovaly se motivy, barvy a příběhy. V létě rocu 2012 proběhlo první historické focení EU MODELS LOOKů.

Realizace propojení veškerých komponentů internetovou formou se bravurně zhostil až koncem roku 2015 Jiří Glinz. Ostatní počítačoví machři předtím pohořeli. 

V roce 2013 tým berlínských kreativců použil motivy a barevnou škálu EU MODELS na natáčení ve Španělsku pro megakampaň „Revoluce“.  

EU MODELS® začalo svoji „(R)evoluci“ již o dva roky dříve J

 

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří. 

 
PESTROBAREVNÁ REVOLUCE EU MODELS MOTIVŮ


Znáte historii grafických motivů EU MODELS®?

Květinové logo EU MODEL LOOK vzbuzovalo v roce 2012 posměšnou kritiku.

Stejný grafický motiv je však již použit o rok později v kampani S/S 13 módního diktátora společnosti Prada J

EU MODELS® módní směry nekopíruje, EU MODELS® módní směry tvoří. 
Květinová kampaň Prada 2013 S/S


Zdravý životní styl je moderní. Naše EU CELEBRITA Natálka  připíjí mlékem v nové módní kolekci na zdar rebelského budoáru CITY FOLKLORE a projektu EU MODELS.

Strakatou cool mikču navrhla Sasanca

Natalie