Prestigeteam® 

s hrdostí představuje originální projekt

animaceSmall

 EU MODELS® je nejkrásnější dárek 

 

 Zábavná hra EMA- EVROPSKÁ MÓDNÍ ABECEDA spojujeme atraktivní svět módy se závažnějšími tématy. Dívky se mohou naučit pečovat nejen o svůj zevnějšek, ale také pochopit, že krása není pouze fyzická záležitost. Hra na modeling se stává realitou. Dívky nejsou pouze hloupými pasivními modelkami, stávají se pro ostatní vzorem (modelem) díky své píli, vytrvalosti a snaze změnit nejen sebe, ale i okolní svět k lepšímu.

 Díky projektu EU MODELS® můžeme do budoucna pozorovat zrod opravdových budoucích hvězd, opravdových modelek a opravdových celebrit.

 Jsme teprve na začátku, připojte se i Vy!!!

 

 

Autor projektu: EU MODELS® věnuji jedné konkrétní dívce.

 Zdeňčino přání prožít harmonické dětství a dospívání se nenaplnilo. Zdeňka a také její tři sourozenci byli otcem krutě fyzicky i psychicky týráni. Tyto traumatické zkušenosti si pak nesli celý život sebou.

 

img255

Zdeňka Kovářová- Pfirrmann 12.4.1954-30.9.2012

 Když moje matka Zdeňka Kovářová- Pfirrmann umírala na rakovinu, prohlížela si v posledních okamžicích života fotografie vzniklé na prvním historickém focení EU MODELS®.

 Usmívala se a měla radost. Poděkovala mi za NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK. Odcházela z tohoto světa s pocitem, že budoucí generace dívek mají šanci zažít radostnější okamžiky ve svých životech a budou se moci dozvědět, kde v případě nesnází hledat první pomoc.

 

Díky za všechno mami. 

S láskou tvůj syn Patrik