EMA

EVROPSKÁ MÓDNÍ ABECEDA

Nová zábavná hra pro všechny generace, jednotlivce a skupiny právě začíná!

S pravidly Vás seznámí kamarádka EMA.

Zapojit se může úplně každý.

Všichni se můžeme společně pobavit při vytváření jedinečného pestrobarevného světa EU MODELS®.

Jak? 

Sledujte pečlivě

EU MODEL LOOK a FACEBOOK


Rozhovor

Rozhovor s otcem EMY, kreativním ředitelem a zakladatelem EU MODELS® Patrikem Hořelicou

 Kdy a jak se narodila Ema?

Jak už TO u dětí bývá, nejdříve jsem nevěděl, co se TO vlastně narodí a jak se TO bude vůbec jmenovat.

Mé přání bylo vytvořit zábavnou hru, která by definovala základní pravidla módy.

Stanovit jednoduché vzory, kterými se řídí oběť módních trendů, stejně jako zapřisáhlý odpůrce módy. Nepropadnout značkám, penězům a komerčním vlivům. Vytvořit zábavnou hru, finančně dostupnou každému.

Dlouhá doba vzniku projektu ukázala na jeho slabiny a silné stránky. Stanovené módní vzorce (LOOKy) budily z počátku posměch. V průběhu let se však potvrdilo, že něžný vílí věneček se v ulicích dá nosit stejně jako rebelský vzhled odrbaného čundráka Henryho.

Ukázalo se, že odborné rady Prestigeteamu® pomohly nastartovat kariéru dospívajících dívek i talentovaných umělců z regionu.

Cílem EU MODELS® nikdy nebylo bohatnout na fototestech, tahat z důvěřivých lidí peníze. Cíl byl jasný. Vytvořit unikát, který by mohl být navždy předlohou nejen v naší zemi, ale i v kulturně, společensky a historicky spřízněných zemích Evropy. 

 Co jsou nejsilnější stránky EMY?

Ema je krmená českým smyslem pro humor. Netváří se vznešeně. EMA je normální holka ze sousedství. EMA nezradí. Každý den ji uvidíte ve skříni, v zrcadle, doma i v ulicích. EMA přináší jako nejlepší kamarádka radost.  Ukazuje podstatu naší historie. EMA nehalí dívky do černých burek. EMA nabízí pestrost barev a vzorů.

 Kde vidíte EMU v blízké budoucnosti?

Ema je sice mladá, ale po čertech šikovná slečna. Mám pocit, že si brzo získá sympatie obyčejných lidí i médií.  Dalo by se předpokládat, že má našlápnuto na nekonečnou zábavně - vzdělávací televizní soutěž, podporující talenty z regionu.

Nutno zdůraznit, že za vznikem zábavné hry EMA se skrývají náročná práce mnoha lidí, píle mladých slečen a morální podpora jejich rodin. Za to bych jim chtěl všem nyní touto cecestou velmi poděkovat.