EU MODELS  s hrdostí představuje mezinárodně úspěšnou modelku z Taiwanu, která  se jako první stává zahraniční hvězdou EU MODELS.

Titulní stranu časopisu Vogue zdobí květinové motivy EU MODEL LOOKu. :)

Chin Chin Hsu
Kamarádka EMA a její nová kamarádka LINDA.

Na stránkách březnového časopisu Linda září poprvé mladičká vycházející EU HVĚZDIČKA Karolína.  

EMA gratuluje a děkuje za spolupráci CITu- Creative Image Teamu Pavela Bauera.

Karolína
NOVÝ FAIRY LOOK 2017

je podzimní a voní po jablíčkách. Kamarádka EMA připravuje fůru nových zábavných LOOKů  pro radost nás všech.
Kdo bude Hvězda modelingu 2018?

EU MODELS®PMSTNEW FACE MODEL MANAGEMENT a CITY FOLKLORE® pořádají:

 

CASTING

 

Casting se koná v prostorách CITY FOLKLORE

Nádražní 40, Ostrava

1. listopadu 2017 od 15:00 do 18:00

Dívky a ženy od 13 do 22 let, minimální výška 170 cm

Chlapci a muži od 15 do 24 let, minimální výška 185 cm

Z loškého castingu se zrodila Hvězda modelingu 2017 Julie. Během jednoho roku se dívka z malého města stala mezinárodně úspěšná modeka. Její neuvěřitelný příběh naleznete zde.

Julie
První zahraniční kampaň, ve které zazáří HVĚZDA MODELINGU 2017 Julie je pro přírodní kosmestickou společnost MIE. Přirozená krása dívek z naší země  se v zahraničí líbí a dokazuje, že i mnohé další dívky může potkat podobné štěstí.

Julie


HVĚZDA MODELINGU 2017 JULIE ve své první mezinárodní kosmetické kampani učí mladé slečny jak správně používat přírodní produkty společnosti MIE. 

Julie


HVĚZDA MODELINGU 2017 JULIE a šestnáctiletý rakouský model Clement se stali tvářemi zahraniční kampaně luxusní značky spodního prádla pro teenagery EMON. Okamžiky prvních lásek a zamilovanosti prozařují i pestrobarevným světem EU MODELS®. 

Julie


EU hvězda modelingu 2017: Julie

Kamarádka EMA zná módu a ví, že casting HVĚZDA MODELINGU se stal osudovým dívce Julii. Julie se zúčastnila prvního castingu HVĚZDA MODELINGU, který se konal v Ostravě v září 2016.

Díky spolupráci EU MODELS® s prestižní scoutingovou společností PMST a jednou z nejdéle existujících modelingových agentur na světě NEW FACE zazářila Julie za necelý rok v několika mezinárodních kampaních.

Julie proto získává oprávněně titul: EU HVĚZDA MODELINGU 2017 

EMA JULII GRATULUJE 

Kdo bude EU HVĚZDA MODELINGU 2018? Kdy a kde bude další casting? To nám EMA prozradí již brzy.
TY IDENTITY jsou pestrobarevné

Návrhářka a designérka Ivana Mifková v rámci Colours of Ostrava připravila originální zážitek. Svůj minimalistický designový obchod v centru Ostravy rozzářila barvami. EMA tleská. Ano právě takto vzniká móda, takto se rozrůstá pestrobarevný svět. EMA- Evropská módní abeceda se těší na další aktivity a doporučuje všem jedinečný workshop s TY IDENTITY
Evropská komise v ČR

Kamarádka EMA se raduje. Nejen naše dospívající dívky- naše EU HVĚZDIČKY a EU CELEBITY, ale i velké slečny v kampani Nalaď se na barvy Evropy, pořádanou Evropskou komisí v ČR, se zapojily do hry EMA- EVROPSKÉ MÓDNÍ ABECEDY. 

EU MODEL LOOKy REBEL a FAIRY se na nových propagačních materiálech již oficiálně hlásí k barvám Evropy. O to větší radost EMA má, že focení vzniklo také v Ostravě, kde startoval projekt EU MODELS®.
Vizuály a hesla EU MODELS® se vyskytují v kampani Nalaď se na barvy Evropy v prezentaci Evropské komice v ČR


ROYAL LOOK

Kamarádka Ema prozrazuje tajemství EU MODEL ROYAL LOOKu. Zkušební verzi nafotil Jaroslav Holáň v roce 2012 s EU CELEBRITOU Michaelou Nedomovou. Vylepšenou verzi plnou energie a života o rok později nafotila Lenna Barrie s nyní již světově úspěšnou modelkou Carlou Blokeschovou.
ČESKÁ MISS 2017

Nová pravidla soutěže ČESKÁ MISS umožňují po vzoru projektu EU MODELS® soutěžit již všem dívkám bez rozdílu výšky. Diskriminace výšky byla pokořena!!!

Podpořte i Vy s kamarádkou EMOU velkou bojovnici EU CELEBRITU Michaelu Nedomovou v historicky prvním klání podle nových pravidel.
Nejkrásnější dárek Vánoc 2016

EU MODELS® přestavuje kamarádku EMU

EMA je zábavná hra na módu pro celou rodinu. Spoustu legrace zažijete nejen doma. Pokud zašlete své fotografie a videa, můžete se podělit o své super chvíle i s ostatními diváky. Můžete soutěžit a vyhrávat. Pravidla hry vám prozradí kamarádka EMA.

EU MODELS® a EMA (evropská módní abeceda) je hra pro jednotlivce nebo celou rodinu. 
EU MODELS ® gratuluje královně růžové barvy Dominice Myslivcové

Letos poprvé mohli občané hlasovat v krajských volbách pro optimistickou růžovou barvu.

Škarohlídům odzvonilo. 

Neuvěřitelných 325 hlasů od dospělých voličů získala dívka, která kolem sebe vytváří pohádkově růžový svět.

Fanoušci Dominiky Myslivcové jsou převážně děti a mládež. A ti volit zatím nemohou. Do budoucna je možné proto předpokládat velký nárůst nových voličů.
Kdo je hvězda z plakátu?

Město Ostrava je nazýváno černou hvězdou.

Na mezinárodním modelingovém nebi září hvězda z Ostravy jménem Carla Blokeschová.

Fotografie, nafocené Sarah Ford pro německou ELLE, ukazují dokonalou krásu dívky z Ostravy.

EU MODELS® a PMST pomáhají zazářit všem talentům z regionu na mezinárodním modelingovém nebi.
Nový voňavý LOOK pro EU MODELS® zdokonalila Sasanca zajímavou grafikou. Fotografii dívky v moři růží zhotovil Roman Růžanský, CD: Patrik Hořelica

Petra Sasanca Gherbetz
Lenna Barrie- Příznaky života

Jedno z nejkrásnějších období života každé ženy je mateřství.

Maminky a miminka vyfotila naše úžasná Lenna Barrie. Barvy, láska a optimismus...to vše bylo nejen na vystavených fotografiích, ale i na zahájení výstavy Příznaky života.

Lenna Barrie
Tereza Maxová je správný vzor

Velký vzorem pro mnohé dívky je Tereza Maxová. Tato ve světě úspěšná modelka je uctívaná nejen pro svoji fyzickou krásu. Její dlouholetá (od roku 1997) charitativní činnost byla oceněna ve Španělsku. Gratulace andělsky krásné Terezce předal Antonio Banderas.
Léto je v plném proudu a Prestigeteam nezahálí. Nové varianty EU MODEL LOOKů se fotily 8.srpna. Tentokráte opět zvítězila přirozenost. EU MODELS ukazuje krásu i bez líčidel a počítačových úprav. Krásné fotky nafotil Roman Růžanský. Sněhobílou mikinu, dlouhou jako šaty (s bezva kapucí) navrhla Sasanca.
EU CELEBRITA Marie září na nových fotografiích z Milána jako filmová hvězda Nicole Kidman

Marie
EU MODEL LOOK FAIRY ochraňuje přírodu a tradice. Krásné víly můžeme zahlédnout na nejrůznějších místech. Tyto krasavice pochází z Ukrajiny.
Naši krásnou křehkou EU CELEBRITU Markétku fotil v Miláně slavný český fotogtaf Karel Losenický.

Markéta
ABSOLUTELY FABULOUS- NAPROSTO DOKONALÉ

Přípravy na nové varianty EU MODEL LOOKů pro další focení se nepodceňují. Rebelující Británie a její BREXIT jistě ovlivní i módní trendy. Situaci v Londýně osobně mapoval autor projektu EU MODELS®.


EU MODELS® se nechává inspirovat velkou britskou klasikou:
ABSOLUTELY FABULOUS- NAPROSTO BÁJEČNÉ- budou i EU HVĚZDIČKY a EU CELEBRITY.


Před čtvrtstoletím změnil seriál ABSOLUTELY FABULOUS způsob televizní zábavy. Získal mnoho ocenění a fanoušků po celém světě. Britský humor  z tohoto seriálu nezasáhl tehdy přímo naši anglicky nemluvící generaci diváků. ABSOLUTNĚ ÚŽASNÝ STYL diktoval módní trendy, byl předlohou pro mnohé jeho pozdější následovníky. 
Nový film ABSOLUTELY FABULOUS asi nezmění svět a nepřekoná bývalý úspěch, určitě opět pobaví a inspiruje znovu módní trendy i pestrobarevný svět EU MODELS®.
V rámci Studentské Thálie získala řád KRÁL REBELŮ 2016 studentka střední školy z Ostravy Jana Szkanderová. Jana převzala na Nové scéně Národního divadla tento originální amulet vyrobený pod značkou Clockwork imagination.

Dívky, které budou fotit v budoucnu nový REBEL LOOK se můžou těšit na nádherné šperky zhotovené právě Jirkou Brošem, který vytvořil úžasný svět CLOCKWORK IMAGINATION.

EU MODELS®módní styly nekopíruje, EU MODELS® módní styly tvoří.

Jiří Broš
Krása EU MODELS dívek boduje i v zahraničí.

Marie- dívka z malé vesničky ze Severní Moravy okouzlila módní profesionály i ve světě.

Koukněte na její první fototesty z Milána.

Marie
Nevíte kam na výlet? EU MODELS Vás zve do muzea v Mikulově. Krásné šaty módní návrhářky Lenky Chrobokové a vymazlené fotografie Jaroslava Kociána budou celé léto 2016 zdobit expozici Budoucnost a tradice. Z fotografií na zdech bude zasněně pokukovat něžná EU Celebrita Karolína.

Karolína
Splněné sny

Na blogu EU CELEBRIT můžeme sledovat, jak mladé dívky realizují své sny.

Naše EU CELEBRITA Míša Nedomová  zazářila svým prvním novinářským článkem o svátku zamilovaných. Nyní již její nejnovější článek zdobí titulní stránku novin!!!

O realizaci snů mladičké podnikatelky Kristýny Kušnierikové se můžete více dočíst na stránkách Moravskoslezského deníku.

EU MODELS® má radost, že mladá generace dívek pomáhá upevnit pozici módy v regionech.

EU MODELS® drží palce nejen Míše a Kristýně. EU MODELS® drží palce všem ostatním mladým dívkám a přeje jim, aby se jejich vysněná přání podařila realizovat.  

Michaela
APRÍL !!!

 

Pobavte se!!! Kuriozita ze světa!!!

 

Jak dopadne HAPPY LOOK,

když je focený mladý kluk!!!

 

Nejbláznivější video uvidíte zde!!!

 
Mezinárodní den žen

HAPPY LOOK neznamená si nasadit na hlavu pouze kulíška. Někdy místo čepičky poslouží střevíček :)

I ostatní dívky mají šanci zažít veselé focení HAPPY LOOKu stejně jako topmodelka BEEGEE, která se stala tváří firmy BERSHKA.
OSCAR 2016

Film Šílený Max: Zběsilá cesta získal 6 Oscarů!!! … a více než 20 dalších ocenění po celém světě!!!

Oscaři za kostýmy, make-up a výpravu určili vizuál pro budoucí rebelky/bojovnice. EU MODELS® se raduje, že podobný vizuál z recyklovaných materiálů sestavil Prestigeteam® již v roce 2012!!! Dívka na fotografii Tereza Skoumalová následně vybojovala titul Česká Miss World pro rok 2014!!! Studentka střední školy Jana Mikešová, autorka recyklovaných šperků, vybojovala své místo na prestižním módním poli. Kreativnímu řediteli EU MODELS® se podařilo realizovat jenu z prvních předloh pro Rebelský LOOK!

Prestigeteam® přiznává, že inspirací pro Rebelský LOOK nebyl nikdo jiný než nejslavnější rocková babička TINA TURNER z filmu Šílený Max a Dóm hromu (1985)