VYTVÁŘÍME Z OBYČEJNÉHO SVĚTA SVĚT NEOBYČEJNÝanimaceSmall 

Kamarádka EMA připravila zábavnou módní hru pro všechny generace.

Vytvořte společně podle jednoduchého návodu šest BASIC LOOKů.   

I vy můžete být vílou, andělem, rebelem, múzou, smíškem nebo mimozemšťanem.

O prožitou legraci při této hře se můžete podělit s ostatními.

Zaslané fotografie a videa se utkají v soutěži o přízeň diváků.

Nejúspěšnější dívky mohou postoupit do semifinále EU MODELS®. Dostanou možnost zazářit jako HVĚZDIČKY nebo se mohou dokonce stát CELEBRITAMI.

12 finalistek zažije jedinečnou možnost, být u vzniku třech TOP LOOKů.

Kamarádka EMA bude zároveň oceňovat nejnadanější fotografy, rodící se návrháře, kadeřníky, stylisty a kreativce ze všech regionů naší země.

 

 

 

EU M L LOGO

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

  • Kamarádka EMA připravila návod na vytvoření BASIC LOOKů.

  • Nechte se inspirovat a zašlete nám své varianty této šestice LOOKů.

  • Fotografie a videa bude hodnotit odborná porota Prestigeteamu®.  

  • Soutěžit může celá rodina. Nejoriginálnější příspěvky budou zveřejněny.

  • Dívky, které zašlou 6 základních LOOKů postoupí do semifinále.

  • Prestigeteam® vytvoří závěrečnou trojici TOP LOOKů s 12 finalistkami.

NEJKRÁSNĚJŠÍ VÍLÍ DÁREK

EMA: Važíme si přírody, svobody, lásky a míru.

 

 Vílí vzhled, sestavený podle nejnovějších světových módních signálů, vzbudil v roce 2012 velký posměch lidí znající jen „značkové“teplákovky a trička s potisky. V zápětí  se však i v českých luzích a hájích začal čím dál více prosazovat trend návratu k přírodě a přirozenosti.

 Teď se naopak TÝM EU MODELS® a král rebelů Zlatokop Henry usmívají na všechny trendy blogerky a také odrostlé paní, které si se zpožděním věneček nasazují. My všichni víme, že mladým slečnám věneček sluší nejvíce. Přirozenost je nejlepší!!!

 Rada pro ty starší: Věneček si hlídej. Když o něj už jednou přijdeš, vypadáš pak s cizím peřím trochu nepatřičně.

 Vílí řízu první verze FAIRY LOOKu navrhla Lenka Chroboková. Něžný věneček uvil ostravský květinový mág Cezar Mieczkowski. 

Historie:

 Historie FAIRY (vílího) LOOKu je spojena se jménem světově proslulého českého velikána. Kdo by neznal krásné dívky v průsvitných závojích, zdobené záplavou květů, které maloval Alfons Mucha? Tento velký Čech se stal prvním propagátorem módy pro širokou veřejnost. Právě v jeho době se výtvarné umění začalo masově tisknout na plakáty a přestalo být výsadou hrstky vyvolených. 

 První verzi EU MODELS LOOKu FAIRY laděnou do něžného romantického stylu inspiroval svým dílem Alfons Mucha.

 

 Nově připravovaný FAIRY LOOK ukáže jiný pohled na víly. Hippies- květinové děti z Woodstocku jsou víly drsnějšího ražení. Hlásí návrat k přírodě a přirozenosti. Přinášejí nové postřehy a názory. Vyznávají uvolněnější styl oblékání a chování. Propagují recyklaci materiálů. Začínají s osvětou zatím nezvyklého vegetariánství a veganství. Objevují kouzlo hudebních festivalů. Odmítají zbrojení, touží po míru.

Pestrobarevné květinové děti byly v šedém normalizačním Československu nežádoucí element. Až po desíti letech od Woodstocku se podařilo českým filmařům zašifrovat poselství o svobodě názorů do filmů z dávné historie Volání roduOsada HavranůNa veliké řece a Balada pro banditu. Dnes je běžné, že se pořádají nejrůznější hudební festivaly, můžeme svobodně cestovat po světě, máme svobodu slova a tisku. To za socialismu možné nebylo. Proto se v naší zemi módní trendy spíše upínají k tehdy tolerovaným folklórním motivům než k době hippies a beatniků.

 Nejúspěšnější filmový muzikál o svobodě a květinových dětech HAIR/VLASY režíroval v zemi svobody- USA slavý český emigrant- oskarový režisér Miloš Forman.

Dobrá zpráva pro všechny dívky: V budoucnu si každá bude moci vybrat FAIRY LOOK podle svého naturelu. Romantický, hippií nebo folklórní.