Patrik Hořelica

POSEL DOBRÝCH ZPRÁV

Posel dobrých zpráv, autor a kreativní ředitel EU MODELS® a zábavné hry EMA se v minirozhovoru dělí o zajímavosti vzniku projektu, o své štěstí i zkušenosti.

 


Rozhovor

Kam až sahá historie projektu EU MODELS®?

Základní kámen pochází stejně jako já z Opavy. Před čtvrtstoletím zde založila mladá dívka Klára Vilčová jednu z prvních a tehdy i nejúspěšnějších modeligových agentur v zemi. Právě zde startovaly svoji hvězdnou kariéru topmodelka Petra Němcová, Miss Europe Monika Žídková či dokonce Ivanka Gottová. Měl jsem štěstí být u zrodu kariér nyní již slavných žen.

Co přináší EU MODELS® pro současnost?

EU MODELS® je určeno nové generaci dívek, které mají chuť si vyzkoušet  pocit být středem pozornosti, nechat se obletovat a hýčkat profesionály. Ale hlavně možnost naučit se to, co každá dívka a žena v životě nejvíce potřebují. Mít se ráda a věřit si.

Máte i jiné zkušenosti ve světě módy a modelingu?

Více než čtvrt století se věnuji představování módních značek, nových trendů a způsobů prezentace. Měl jsem štěstí, že jsem směl klienty v ČR seznamovat po Sametové revoluci s  první vlnu zboží renomovaných firem jako jsou například DiorGucciMax MaraDiesel, Mikimoto...

Měl jsem štěstí, že jsem byl u vzniku P Model Scout Team. Již patnáct let jsem v PMST ředitelem divize vyhledávající modeleky pro prestižní mezinárodní modeling. Právě jedinečné zkušenosti z mnohaleté profesionální i přátelské spolupráce se zahraničními agenty světových topmodelek mne naučily, že krása dívek není v centimetrech či kilogramech.

EU MODELS® přináší zcela novým originálním způsobem světovou úroveň módního světa všem dívkám v naši zemi.  

Projektem EU MODELS® se chci podělit o své štěstí. Věnovat možnost se nechat unášet na křídlech fantazie. Nyní mohou všechny generace, jednotivci i skupiny využít základní pravidla zábavné společenské hry.

Je tu EMA- EVROPSKÁ MÓDNÍ ABECEDA. Nefandíme černým burkám, pestrobarevná evropská historie nás inspiruje.